2013 Auris Nasıl

1 yorum

ToyotaAuris,yenilendi ve bundan sonraAdapazarı değil İngiltere’de üretilecek. Yeni kasa Auris 2013, yeni sürprizlerle Auris severlerle buluşacak. Toyota, GT 86 ile başlattığı yenileşme ve gençlere ulaşma adımını yeni kasa Auris ile gerçekleştirmeye hazırlanıtor. Auris 2013,Türkiye’de 2013 yılının başında satışa sunulacak. Toyota, son yıllarda GM ve Volkswagen’in gerisine düşmesine neden olacak bir dizi aksiklikle karşılaşmasına rağmen toparlanma çabası varlığını hissettiriyor. Toyota, yeni Auris’in Brüksel tanıtımındakonuşan, Avrupa Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Karl Schlicht, GT 86 ile başlayan yenileşme sürecinin devamının geleceğini belirtiyor. Auris’in tümüyle yenilenen genç yüzünün, Avrupa’da çok önemli bir segmentte olacağını, yeni Auris’in, Toyota’nın tasarım anlayışındaki değişikliği vurgulayacağını belirtenKarl Schlicht’e göre yeni kasa Auris, GT 86 benzeri bir atılım yapmış olacak.

Bu arada yeni Auris 2013 yılında ülkemizde satışa sunulacak. Edinilen bilgilere göre, Auris’in ağırlık merkezi daha aşağıda. Bu aradaYeni Auris daha büyük ancak daha hafif bir araç olarak tasarlandı. Eski Auris ağırlık merkezi yukarıda ve daha ağır bir araçtı. Yehi Auris hafifletilip, ağırlık merkezi daha aşağıya çekilerek daha dinamik bir araç haline getirilmiş.

Auris, GT 86 örnek alınarak tasarlandı
Toyotayetkilisi Karl Schlicht, Toyota’nın Subaru ile ortak geliştirdiği GT86 ile çok önemlideneyimler kazandıklarını belirterek, yeni kasa Auris’e budeneyimin önemli bir kısmını aktardıklarını belirtiyor. Schlicht’e göre yeni Auris’te de ağırlık merkezi aşağıya çekildi, alçaltıldı. Yeni 2013Aurise, ön taraftan bakıldığında daha keskin bir bakışı farketmek mümkün. Toyota, bununla birliktedinamik bir tasarıma doğru gittiğinin haberini veriyor. Yeni Auris’te sürücünün sürüş pozisyonu aşağıya çekilmiş. Sürücüyü saran ve kavrayan koltuklar seçilmiş.

Yeni Auris 2013’te Türkiye’de
Toyota Satış ve Pazarlama AŞ CEO’su Ali Haydar Bozkurt, Yeni Auris 2013’te Türkiye’de satışa sunulmasını beklediklerini belirtirken ,rekabetin çok yoğun olduğu C segmentinde, Auris 2013 yeni kasaile Toyota’yı Türkiye’de bir adım öne taşıyacağını söyledi.

Sonuç olarak,auris 2013 yeni kasa otomobiller göz alıcı tasarımı ile otomobil severlerin kalbini kazanmaya aday.auris 2013 yeni kasa aracın fiyatı konusunda henüz bir bilgi yok ama Toyota’nın, Auris 2013 yeni kasa model aracıyla C segmentindeki rekabet nedeniyle çok abartılı bir fiyat belirlemesi beklenmiyor.

“2013 Auris Nasıl”

  1. auris 2013 benim için yapılmış sanki. Almak isterim ama o kadar param yok. Bence auris 2013 en az 45 bin olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir