Görme Engelliler İçin Örnek Bep

Görme Engelliler İçin Örnek Bep sunmamızdaki amaç destekegitimi.com olarak eğitim dünyamıza her kadaemede destek kaynak sunmak olan misyonumuz gereğidir.  Örnek Bep, bir öğreci için Türkçe ve matematik desi için hazırlanmıştır. Örnek bep çalışmasına yazının devamında bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.
Özet olarak Öğrenci Performansı:
Öğrenci 5. sınıfta okumakta; Türkçe dersinde, kısaltmasız bir metni çok zorlanarak ve yardımla okumaktadır.  Matematik dersinde isa sadece bazı sayıları yazabilmektedir. Bazı kavramlara sahip değildir.
Bu bep örneğini klavuz olarak kullanarak kendi öğrencinizin performansına ve ihtiyaçlarına uygun bep hazırlayabilirsiniz.

Not: ekte iki tane bep örneği var. İki örnekte aynı öğrenci içindir. Bep1(BEP 1. Bölümü indir) dosyası, ayrıntılı bir BEP çalışmasıdır. Bep2(BEP 2.Bölümü indir) dosyası ise aynı kazanımları içerir fakat tablo halinde ve daha sadedir. Daha anlaşılır ve kullanışlı olabilir.

Planlar, destekegitimi@gmail.com adresineden istenilebilir.

Palanlar, Destek Eğitimi yazarlarından Bilge Coşkun Çetinpolat tarafından hazırlanmıştır.

4 Yorum

ÖZEL EĞİTİM

4 Görme Engelliler İçin Örnek Bep

 1. Oya

  Başka Bep örneklerini de bekliyoruz.

 2. Oya

  Başka Bep örneklerini de bekliyoruz.

 3. Pelin

  Linkler ölmüş

 4. Pelin

  Linkler ölmüş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>