ALKOL VE KARACİĞER

Alkolün insan vücuduna verdiği tahribatlar saymakla bitmiyor. Alkolün vücudumuzdaki en önemli tahribat merkezi ise karaciğer. Alkol ve karaciğer ilişkisi nedir, alkolün azı çoğu var mı, alkol hangi durumlarda öldürücü olmaktadır ve alkol karaciğer ilişkisine dair yapılan araştırmalar hakkında sitemizdeki güncel yazıya ulaşmak için tıklayınız.

Alkolün Karaciğere Etkileri

Share Button

Bu Yazılar da Hoşunuza Gidebilir:

3 Yorum

  1. Bu kadar zararlı olduğu bilinen bir madde nedense daha hala yasaklanmıyor önlem alınmıyor. Sigaraya gösterilen duyarlılığın onda biri alkole gösterilmiyor.Üstelik alkol, sigara gibi cinayetlere, yaralanmalara,kavgalara,intiharlara,boşanmalara,tecavüzlere ve trafik kazalarına yol açmıyor. Alkolün, uyuşturucu kategorisine alınarak yasaklanması gerekiyor. Bu gerçeğin farkedilmesi gerek artık. Bizde alkolü, modernlik ve çağdaşlık olarak gören hasta ruhlu kişiler de artık bu saçma sapan heyezanlarına bir son versinler.Alkol,bitirecek bu toplumu.

  2. Kenan Alpogan asıl sen bırak bu hezeyanları. Asıl sen hasta ruhlusun. “benim dinim yasaklıyor bunu içmeyeceksiniz” de delikanlı gibi. Yok zararlıymış da yok toplumu bitirecekmiş de bırak bu cemaat ağızlarını. Kimsenin modern görünmek için içtiği yok. Beğenmediğiniz her şeyi yasaklayın hemen. Bırakın artık herkesi sizin istediğiniz gibi şekillendirmeye çalışmayı. Bir de aklın sıra rasyonelize etmeye calısıyorsun. İntharmış,tecavüzmüş. hacı hoca gecinenlerinden de biliyoruz neler yaptığını. İsteyen içer istemeyen içmez. kimseyi de ilgilendirmez.

    1. İçki içmenin zararları, sigara içmenin zararları… Dikkat ederseniz faydaları denmiyor. Demek ki hiç bir faydası yok 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir