Görme Engelliler İçin Örnek Bep

Görme Engelliler İçin Örnek Bep sunmamızdaki amaç destekegitimi.com olarak eğitim dünyamıza her kadaemede destek kaynak sunmak olan misyonumuz gereğidir.  Örnek Bep, bir öğreci için Türkçe ve matematik desi için hazırlanmıştır. Örnek bep çalışmasına yazının devamında bulunan linklerden ulaşabilirsiniz.
Özet olarak Öğrenci Performansı:
Öğrenci 5. sınıfta okumakta; Türkçe dersinde, kısaltmasız bir metni çok zorlanarak ve yardımla okumaktadır.  Matematik dersinde isa sadece bazı sayıları yazabilmektedir. Bazı kavramlara sahip değildir.
Bu bep örneğini klavuz olarak kullanarak kendi öğrencinizin performansına ve ihtiyaçlarına uygun bep hazırlayabilirsiniz.

Not: ekte iki tane bep örneği var. İki örnekte aynı öğrenci içindir. Bep1(BEP 1. Bölümü indir) dosyası, ayrıntılı bir BEP çalışmasıdır. Bep2(BEP 2.Bölümü indir) dosyası ise aynı kazanımları içerir fakat tablo halinde ve daha sadedir. Daha anlaşılır ve kullanışlı olabilir.

BEP PLANı ve DİĞER DOKUMANLAR >>

Palanlar, Destek Eğitimi yazarlarından Bilge Coşkun Çetinpolat tarafından hazırlanmıştır.

Bu Yazılar da Hoşunuza Gidebilir:

6 Yorum

    1. Merhaba linkler açılmıyor görme engelli yüzde 3 gören bir öğrencim var Türkce bep planı atar mısınız ?Teşekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir