Yeni Honda Civic 7 Ocakta

Honda Civic 2012Nostalji Haber:

Uzun süredir kasa değişikliği merakla beklenen Civic 7 ocakta Türkiye’de. Honda Türkiye web sitesinden ve e-bülten tarafından duyurulduğuna göre 7 ocakta Civic severler meraklarını giderecekler. Edinilen bilgilere göre Honda Civic 2012; tamponlar, ızgara ve arka farlarldaki değişikliklerle dikkat çekecek. Çeşitli ülkelerin Honda resmi sitelerinden edinilen bilgilere göre Civic 2012 yeni bir kasadan çok makyajlı bir model olarak karşımıza çıkacak. Klasik bir görünüme kavuşması bir tarafa en önemli fark motor yapısında olacak. Elektirik destekli ve gazlı motor seçenekleri örnek değişiklikler…

Honca Civic 2012, dört farklı motorseçeneği sunuyor… 1.8 litrelik 4 silindirli benzinli, 2.4 litrelik 200 beygir gücündeki 230 Nm tork üretebilen 6 ileri nanuel şanzumanlı motor, 1.5 litrelik i-VTEC motor ile benzinli ve elektirik destekli olarak sunulacak motor yapısı… Honda civicin 2012 kullandığı motorlarda en sürpriz yenilik ise gazlı bir motor seçeneği.

Honda 2012 Civic kesin özellikleri öğrenmek için yaklaşık 2 haftalık bir süre daha beklememiz gerekecek. Ayrıntılar www.honda.com.tr de..

Bu Yazılar da Hoşunuza Gidebilir:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir